KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11978051
nr 1197 8051
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Slussenmotiv. Signerad, daterad -62, HC-upplaga, 29x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:26:56
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén